Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, çocuk evlerinde kalan gençlerle daha yakın bir iletişim kurmak ve onların günlük yaşamlarına dokunmak amacıyla organize edilen halı saha maçına katılarak sahada ter döktü. İl Müdürü Kömürcüoğlu, gençlerle bir arada olmanın kendileri için önemli olduğunu belirterek, sporun bir araya getirici gücüne inandıklarını ve bu tür etkinliklerle gençlerin sosyal gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.